Навчальний тур до Закарпатської області на тему «Сучасні методи та інструменти взаємодії організацій громадського суспільства та органів влади і місцевого самоврядування»у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив»

В рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» направленого на розвиток громад через проектну діяльність молодих громадських організацій та ініціативних груп, що реалізується в Україні за підтримки Європейського Союзу та шести провідних українських громадських організацій та благодійних фондів –хабів, представники громадської організації «Фонд розвитку ініціативи громади» взяли участь в навчальному турі в Закарпатській області.
Благодійний Фонд «Центр громадських ініціатив» , що є досить авторитетним Фондом на Закарпатті з багаторічною історією, напрацьованими роками традиціями, прекрасним професійним колективом, виступив головним організатором туру за темою «Сучасні методи та інструменти взаємодії організацій громадського суспільства та органів влади і місцевого самоврядування».
Враження: наповнені практичним змістом зустрічі з понад десятком громадських організацій Закарпаття сприяли набуттю нових знань, формуванню умінь та навичок громадської діяльності, напрацюванню партнерських зв’язків. Все відбувалось досить професійно, актуально, дієво.
Емоції: маса позитивних вражень від дієвих, небайдужих, об’єднаних спільною метою розвитку людей; переповнюють емоції від природи Закарпаття.
Побажання: творчої наснаги, позитиву та успішної реалізації всіх задуманих проектів, миру,добра та підтримки всіх напрацьованих ініціатив, надійних партнерів та вірних друзів.
Подяка: велика подяка членам Благодійного Фонду «Центр громадських ініціатив» , голові правління пану Андрію Вишняку та менеджеру проектів Елеонорі Вишняк за професійну програму навчального туру, за приємні зустрічі, за доступну та корисну інформацію, за екскурсійну програму та той позитивний настрій, який вони створювали протягом всіх днів навчання. Щира подяка всім колегам з багатьох областей України, які об’єднались навколо ідею прогресивного майбутнього України, навколо ідей добра, доброчинності, самопожертви. Навчальний тур СУПЕРОВИЙ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *