Відкривай Україну

Реєструйся зараз!

Контакти по проекту:
Facebook: більше інформації тут
VK: долучайся до спільноти друзів

Проморолик для ознайомлення із змістом проекту:

Міста-учасники проекту:

Графіки виконання проекту:

Презентація для ознайомлення:

Проекти попередніх учасників:

Відкривай Україну команда ‘Оберіг’ м Рубіжне

Схід Сонця Сєвєродонецький НВК Війна

Надихаюча розповідь:

Механіка проекту:
1. Послідовність проекту: особиста реєстрація-командна-шкільний-міський проект-півфінал у формі фестивалю в області-фінал в Києві.
2. Головна сторінка платформи 1 і 2 – перехід з області на місто, загальна кількість учасників. лічильник проектів.
3. Сторінка міста: відображення зареєстрованих шкіл, кількість проектів в місті, теми які обрали учні в місті. Відображення завантажених фотографій учасниками. Тут ми говоримо про те, що учні лайкають проекти один одного, самостійно порівнюючи свої проекти
4. Сторінка школи – роад меп проходженя навчання, з кожним пройденим кроком зявляються картинки, тобто на початку сторінка буде з неактивними зображеннями. Відображення всіх завантажених звітів учасниками.
Розповідаємо про концепцію концепцію “бабусі з іншого міста”:)
5. Учасники разом з вчителем отримують СЕРТИФІКАТ про проходження навчання від проекту спільно з кмбш. (після проходження всього курсу).

Реєструйся зараз!

Роль міського координатора:
Обов’язки міського координатора проекту “Відкривай Україну”.
Міський координатор — це почесна роль офіційного представника всеукраїнського і наймасштабнішого освітнього проекту в секторі неформальної освіти для школярів 7-11 класів з часів Незалежності України. Міський координатор — це і кінцевий захисник, і бренд-менеджер проекту, котрий спостерігає за перебігом проекту в його місті і у випадку якихось проблем, допомагає їх вирішувати дітям.
Основні обовязки:
● Отримавши лист-прохання про співпрацю до мерії міста, іде з цим листом в міськраду, реєструє і за можливості, копію передає особисто меруйого заступникам. Завдання: познайомити кервництво міста із проектом “Відкривай Україну”, розказати про можливості, котрі надає проект школярам міста та на стільки чудово, що саме це місто бере участь в даному проекті і які потенційно цікаві проекти можуть зробити школярі для міста в рамках цього проекту. (Можна і бажано залучатися різноманітною підтримкою: просити конкретно про приміщення для презентації, дані по ЗМІ міста, котрі можуть це висвітлювати, фінансову підтримку шкільним командам на етапі реалізації проекту на міському рівні і т.д.).
● Отримавши копію листа від МОНу про підтримку даного проекту, передає його міському відділу освіти. Також, знайомить начальника відділу освіти із суттю проекту, заручається його підтримкою і сприянням в проведенні проекту (можна домовитися про поширення цієї інформації через відділ освіти по школах, можна просити список контактних телефонів директорів, шкіл в цілому, уточнювати різноманітну інформацію, просити допомогти із презентаціями по школах, тощо).
● Після отримання плакатів про презентацію проектів, іде в кожну школу і знайомиться із директором/заучем, доносить інформацію про проект, з кожною школою узгоджує загальну дату і час презентації. Якщо шкіл в місті багато — групує їх на 2-4 локації. Лишає плакат в школі і тримає контакт із адміністрацією про поінформованість учнів про проект та презентацію, котра має відбутися.
● Складання плану та контроль медіа-висвітлення перебігу проекту у відповідному місті. Тобто, міський координатор розсилає у всі медіа-ресурси, а також по наявній базі знайомих журналістів інформацію про проект для висвітлення у місцевих ЗМІ, пабліках та онлайн-платформах. Також ваше завданння — збирати в океремий документ всі згадки і публікації про проект. Також, міський координатор являється офіційною особою, котра на місці має право надавати офіційні коментарі про проект та володіє зведеною інформацією по його перебігу в місті, може надати контакти школярів чи вчителів, котрі можуть більш конкретно розказати про деталі проекту відповідної школи.
● За співдією із облсним координатором та з розумінням узгодження зі школами дат і часу презентації, організовує її в технічному та організаційному сенсі, проводить презентацію разом із представником області чи регіону.
● Надалі отримує від обласного координатора доступ до платформи, де є статистика по особистісних шкільних реєстраціях. У випадку випадання якоїсь школи із процесу, стараєтесь ще раз поспілкуватися із директором/завучем, виясняєте ситуацію, намагаєтесь все ж донести інформацію про проект до школярів і вчителів.
● Слідкуєте за груповою реєстрацією учнівських команд і вчителів, аналізуєте відсоток реєстрацій. У випадку малого відсотку реєстрацій, уточніть у шкільних команд причину і по можливості допоможіть їм.
● Слідкуйте за відсотком реалізації шкільних проектів.
● Слідкуйте за відсотком реалізації міських проектів. На етапі реалізації останніх — лише за запитом від шкільних команд, можете консультувати їх в плані методичних порад.
● За запитом обласного координатора надаєте запитувану інформацію про перебіг проекту в вашому місті (проведені презентації, кількість зареєстрованих команд, кількість та якість проектів, інше).
Інструкція на найближчий етап проекту:
1. Сформований пакет документів віднести в міськраду. (лист-прохання про співпрацю до мера + лист від МОН в відділ освіти + скрізь — презентацію проекту і усну розповідь про нього).
2. Сформувати самостійно, або ж за допомогою міськвідділу освіти взяти базу даних всіх шкіл міста із координатами директорів/заучів.
3. Зайти в усі школи і познайомитися із всіма директорами/заучами, узгодити з усіма передачу інформацію активним школярам про проект та його презентацію. Узгодити дату/час зі школами.
4. Технічно підготуватися до проведення презентацій, за узгодженості із міським координатором, спільно її провести до 26.10.
5. Повідомити в усі ЗМІ та інформаційні площадки міста про участь міста в проекті, розповісти його суть, за можливості, медійно висвітлити анонс та саму презентацію проекту для школярів. Долучити до проекту лідерів думок міста для підтримки та висвітлення проекту.

Реєструйся зараз!