Онлайн – презентація проекту ««Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад».

09 лютого 2017 року ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» та ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» було проведено онлайн – презентацію проекту ««Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад». Презентація проходила в онлайн режимі, що дозволило презентувати проект відразу для двох об’єднаних територіальних громад Кіровоградської обл. (Маловисківська ОТГ) та Івано – Франківської обл.. ( Старобогородчанська ОТГ).
Цільовою групою проекту є учні шкіл двох громад, що протягом терміну реалізації проекту, отримають знання з питань реформи місцевого самоврядування в Україні, участі громадськості в управлінні своєю громадою, проектного менеджменту та формування і використання бюджетних коштів. Крім того, в рамках проекту, учні Маловисківської ОТГ, Кіровоградської обл., матимуть змогу здійснити візит до своїх ровесників зі Старобогородчанської громади.
Протягом шести місяців учасників проекту чекає цікава ігрова подорож в систему управління їхніми громадами, що в подальшому повинно вплинути на їх «політичну» свідомість та бажання брати на себе відповідальність за розвиток своєї громади, нашої держави Україна.
Основним реалі затором проекту виступає ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» (керівник Тарас Рашкевич), партнером є ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» (керівник Леонід Жовтило). Висловлюємо щиру подяку пану Тарасу, за можливість взяти участь у такому цікавому та перспективному проекті. Міжрегіональне партнерство для нас новий досвід, тож бажаємо всім успіху.
Проект реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» та БФ «Центр громадських ініціатив» Закарпатська обл. за фінансової підтримки Європейської Комісії.
«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *