Підвищуємо політичну свідомість школярів

ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» та ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» провели онлайн – презентацію проекту ««Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад». До заходу приєдналися школярі Маловисківської ОТГ, а також члени Маловисківського міського парламенту дітей, які займаються розробкою та реалізацією шкільних проектів.
Цільовою групою проекту є учні шкіл двох громад, що протягом терміну реалізації проекту, отримають знання з питань реформи місцевого самоврядування в Україні, участі громадськості в управлінні своєю громадою, проектного менеджменту та формування і використання бюджетних коштів. Крім того, в рамках проекту, учні Маловисківської ОТГ, Кіровоградської обл., матимуть змогу здійснити візит до своїх ровесників зі Старобогородчанської громади.
Протягом шести місяців на учасників проекту чекає цікава ігрова подорож в систему управління їхніми громадами, що в подальшому повинно вплинути на їх політичну свідомість та бажання брати на себе відповідальність за розвиток своєї громади, нашої держави. Основним реалі затором проекту виступає ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» (керівник Тарас Рашкевич), партнером є ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» (керівник Леонід Жовтило).
Проект реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» та БФ «Центр громадських ініціатив» Закарпатська обл. за фінансової підтримки Європейської Комісії.
Леонід Жовтило, керівник ГО «Фонд Розвитку ініціативи громади»

Всі матеріали взято із сайту Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації
Перейти на сайт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *