Історії успіху

 • З 2008 по 2012 рік за сприяння представників ініціативної групи в рамках Проекту ЄС/ПРООН МРГ в Маловисківському районі було реалізовано 12 мікропроектів на загальну суму понад 2 млн. грн. З 2009 року при Маловисківській районній раді було створено Маловисківський районний ресурсний центр розвитку громад, який за результатами конкурсу, оголошеного у 2010 році Проектом ЄС/ПРООН МРГ, було визнано кращим в Кіровоградській області.

 • Районний ресурсний центр розвитку громад надавав консультації та проводив навчання для громадських організацій, керівників органів місцевого самоврядування та представників місцевих громад з різноманітних аспектів управління, організацією та розвитком громад, розробці програм розвитку територій, написання проектів.

 • З нашою допомогою органами місцевого самоврядування району та громадськими організаціями було розроблено та отримано гранти:

  – Кіровоградський обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (9 проектів на загальну суму 350 тис. грн.);

  – Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування (1 проект –  загальна вартість 700 тис. грн);

  – Програма «Посилення впливу громадського суспільства» Міжнародний фонд «Відродження» (1 проект – загальна вартість 22 тис.грн).

 • З вересня 2013 року ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» продовжує роботу над розвитком громад, розробкою програм економічного та соціального розвитку територій.

 • З січня 2014 ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» стає членом Всесвітньої мережі громадських організацій, що займаються розвитком громад European Community Organizing Network – ECON.

 • З 2012 року партнером ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» є ГО «Інститут соціокультурного менеджменту» м. Кіровоград. Завдяки співпраці, в Маловисківському районі впроваджується проект по створенню Центрів місцевої активності на базі сільських бібліотек та сільських будинків культури.

 • У грудні 2014 року спільний проект ГО «Інститут соціокультурного менеджменту» м. Кіровоград, ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» та Маловисківської районної ради отримує диплом ІІ ступеню у Конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування 2014» (номінація: Влада, громада, партнерство, діалог, співпраця).

 • З 2015 року партнером ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» є ГО «Територія успіху» м. Кіровоград.

 • В рамках Проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО «Жіночі ініціативи» м. Львів та ГО «Територія успіху» м. Кіровоград за фінансової підтримки Європейського Союзу, ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» отримано грант на реалізацію проекту «Моя громада – наш спільний дім» (створення планів розвитку сільських громад, що ввійшли до об’єднаної територіальної громади).