Основи проектного менеджменту для учнів шкіл Маловисківської ОТГ

Продовжують тренувати свою «проектну» майстерність учні шкіл Маловисківської ОТГ. Не зважаючи на спекотливу погоду та початок літніх канікул, в приміщенні Маловисківського ДЮЦу зібралися учні з трьох шкіл Маловисківської ОТГ, що є учасниками проекту «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад», який, починаючи з лютого місяця, реалізується в двох об’єднаних територіальних громадах Старобогородчанській (Івано-Франківської обл.) та Маловисківській (Кіровоградської обл.). Черговим заходом проекту було проведення семінару-тренінгу на тему «Основи проектного менеджменту».

Тема проектного підходу є досить не легкою і для дорослих, але учні Маловисківської ОТГ вже протягом року розробляють проекти, займаються пошуком ресурсів на їх розробку та безпосередньо приймають участь у їх реалізації. Тож і сьогодні учасники начального тренінгу більш глибше знайомилися з поняттям проекту, визначали основні чинники, які необхідні для успішності проекту (як сформулювати проблему проекту, як визначитись із ідеєю проекту, хто може бути зацікавленими сторонами проекту та ін..).

Після теоретичних напрацювань, учасники розділились на команди та приступили безпосередньо до розробки проектних заявок: навчались визначати мету та завдання проекту, розписувати план заходів та формувати бюджет проекту.

Що ж хвилює молодь Маловисківської ОТГ: відсутність умов для повноцінного навчання дітей – інвалідів у наших школах, відсутність місць для «здорового» відпочинку молоді у вечірній час, споконвічна тема наявність «бродячих собак», відсутнє освітлення віддалених від центру вулиць…Тож було з чого вибрати та з якої проблеми формувати ідею проекту. Прохолодний чай та смачні тістечка і цукерки сприяли активній роботі.

Проект «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад» реалізується ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» Івано-Франківської області у партнерстві з ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» Кіровоградської області в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів та БФ «Центр громадських ініціатив» Закарпатська обл., за фінансової підтримки Європейської Комісії.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *