ІІ Всеукраїнський форум сталого розвитку громад

Партнерство громадських організацій

Черговим етапом проекту «Інструменти економічного розвитку сільських територій для об’єднаної громади, що реалізується ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» у партнерстві з ГО «Реформи разом» м. Львів, стала участь представників нашої громадської організації у ІІ Всеукраїнському Форумі сталого розвитку громад, організованого командою ГО «Реформи разом» під керівництво голови ГО Руслани Римарської та участь у базовому тренінгу з впровадження методів ТоР фасилітації для активістів, що працюють над тематикою розвиток громад.

ІІ Всеукраїнський Форум проходив у Львові і зібрав представників громадського сектору, мерів міст, представників ОТГ, робота яких націлена на «розумний» розвиток своїх територій, з різних куточків України: від сходу до заходу. Робота Форуму носила інтерактивний характер. Учасники Форуму мали змогу вислухати бачення та прийняти участь у обговоренні питань розвитку територіальних громад України від таких провідних українських фахівців як, Павло Шеремета (менеджер-економіст, екс-міністр з економічного розвитку та торгівлі, Євген Глібовицький (член Нестерівської групи), Олег Яськів (громадський та культурний діяч Львова) та багатьох інших визначних активних особистостей України.

Крім діалогової частини, учасники Форуму попрацювати у групах над колективним пошуком відповідей та напрацюванням конкретних заходів, направлених на вирішення злободенних питань розвитку громад: Як активізувати діяльність сільських жителів? Як підвищити екологічну культуру жителів громад? Яким чином найти шляхи співпраці з молодіжними лідерами громад? Як розвивати соціо-культурне середовище? Напрацьовані результати Форуму, стали своєрідною дорожньою картою для учасників та заслуговують на впровадження в територіальних громада.

На другий день команда громадської організації «Реформи разом», що є членами Всеукраїнської організації фасилітаторів України «ІСА.UKRAINE», для групи учасників провели методичний тренінг з використання інструментів ТоР –фасилітації в роботі з громадами.
За результатами тренінгу двоє наших представників отримали Сертифікати про проходження базового тренінгу з ТоР фасилітацї і готові використати набуті знання та вміння, для роботи з сільськими громадами Маловисківського району.

Приємно відмітити, що жителі сіл Паліївка та Олксандрівка, які входять до складу Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади, матимуть унікальну можливість в рамках проекту «Інстументи економічного розвитку сільських громад для об’єднаних громад» попрацювати з професійними, досвідченими фасилітаторами команди ГО «Реформи разом» та «ІСА.UKRAINE» над питаннями пошуку ресурсів та розробкою планів розвитку своїх громад, визначення можливостей та потреб громади і впровадженням напрацьованих результатів в практичні заходи і проекти розвиту сільських громад Маловисківської міської ОТГ.
Партнерський проект «Інструменти економічного розвитку сільських громад для об’єднаної громади» реалізується ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» та ГО «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейської Комісії.
«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *