#ГраСвітГромад на комунікаційному майданчику

Сьогодні (19 липня), на комунікативному майданчику, в доволі сприятливу погоду (в тіні дерев було не дуже спекотно), було проведено настільну кооперативну гру «Світ Громад». Ініціаторами проведення гри виступили учні, які уже були учасниками гри 14 липня в ДЮЦі.
Бажаючих виявилось 8 осіб, що є оптимальним варіантом для проведення гри: 6 гравців, казначей та ведучий (модератор гри).
За бажанням громади вибрано сценарій «Інноватори», що включає в себе 10 раундів. Учасники швидко зорієнтувались і вже на другому раунді працювали на розвиток громади: піднімали привабливість, купували дорогі об’єкти, щоб принести більше податків у громаду. Гравці із задоволенням скидались одному учаснику, щоб купити необхідний по умовам сценарію приватний об’єкт (АЗС та Готель).
Лише на останніх раундах учасники звертали увагу на персональні показники. Гру пройшли за 9 раундів і за 2 години 45 хвилин.
Всі отримали велике задоволення: місце проведення чудове, гра і учасники цікаві. Учні ще більше зрозуміли систему податків та різницю між бюджетом громади та держави.


[democracy id=”10″]

#ГраСвітГромад на комунікаційному майданчику: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *