#ГраСвітГромад крокує по області

Продовжуємо освоювати складніші сценарії нашої улюбленої гри. У затишному приміщенні міської центральної бібліотеки (дир. Колісніченко М.В.) відбувся тренінг «Моделювання розвитку громади на основі кооперативної-стратегічної гри «Світ громад».
Дуже приємно, що на тренінг завітали знам’янчани різних вікових категорій, які об’єднавшись у команди активно почали впроваджувати власну стратегію розвитку громади.
Сьогодні учасники тренінгу повинні були побудувати туристично привабливу громаду. При цьому сценарій, обраний на початку гри, висував перед усією «громадою» певні завдання, що повинні бути виконані у фіналі гри. І дуже часто траплялася така ситуація, що те що повинно бути в «громаді», не завжди близько відповідному «жителю», і тоді вже він повинен вирішувати куди витрачати свою енергію: жертвувати грошима, робити щось для забезпечення рівня щастя і здоров’я усієї «громади», забезпечувати саме ті комунальні об’єкти, у співпраці з якими «громада» досягне успіху.
Три години тренінгу пролетіли непомітно. І якщо на початку виникали певні складнощі з формуванням бюджету, розподіленням коштів і ефективними комунікаціями між кожним із «жителів», то далі, завдяки плідній співпраці, мудрим порадам модераторів Жовтило Леоніда та Жовтило Вікторії, кожна з команд змогла вивести свою громаду на новий ефективний рівень, тим самим виконавши умови стратегічного плану гри.
Знам’янський осередок ВМГО «ФРІ» щиро дякує Жовтило Леоніду та Жовтило Вікторії за проведення тренінгу. Сподіваємося на подальшу спільну співпрацю та проведення спільних проектів.
(інформація взята із офіційної сторінки ГО “Фрі Знам’янка” перейти на facebook).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *