Стажування для суб-грантерів проекту у місті Львів

В рамках проекту«Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що впроваджується ГО Центр “Жіночі перспективи” м. Львів, за фінансової підтримки Європейського Союзу, з 27 по 30 січня у місті Львові проходило стажування для суб-грантерів проекту з різних регіонів України. Громадську організацію “Територія успіху”, що адмініструє проект на території Кіровоградської та Черкаської областей, представляли Леонід Жовтило ГО “Фонд розвитку ініціативи громади” м. Мала Виска та Тетяна Козловська, директор Новоукраїнської районної бібліотеки. Тематика програми стажування: “Місцева реформа – децентралізація та сталий розвиток громад” .
Першого дня голова Центру «Жіночі перспективи» Любов Володимирівна Максимович розповіла про історію створення програми та всі учасники презентували діяльність своїх організації і розповіли успішні історії щодо реформування місцевих громад та проблеми з якими стикалися при впровадженні адміністративної реформи. В наступні дні ми мали змогу відвідати Офіс реформ у Львівській області, відвідати робочий офіс Центру “Жіночі перспективи”, познайомитись з роботою ГО “Європейський діалог”, з роботою Центру над розвитком соціального підприємництва. Апогеєм для учасників стажування стала участь у І Всеукраїнському Форумі сталого розвитку «Перспективи та можливості сталого розвитку громад», що організували громадська організація «Реформи разом» у партнерстві ГО “Центр “Жіночі перспективи”, Міжнародним фондом “Відродження” за сприяння Інституту народознавства НАН України та при підтримці Львівської обласної державної адміністрації та Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м.Львові.
Мета Форуму: об’єднати громадських діячів, представників органів місцевого самоврядування та влади для розробки і впровадження нових можливостей сталого розвитку громад.
Враження, висновки,перспективи: я в захваті від стажування, головним ресурсом якого виступали як організатори, так і кожен з учасників. Отримано надзвичайно великий досвід з питань розвитку громад,діяльності ГО, а головне КОНТАКТИ і маса задоволення від кожної зустрічі, кожного спілкування, кожної обговореної чи запропонованої ідеї. Головний меседж: думаючих, креативних, сучасних, активних і головне БАЖАЮЧИХ ЗМІН громадян в УКРАЇНІ БІЛЬШІСТЬ. Тому ми маємо ШАНС на РОЗВИТОК України. Респект організаторам, ВЕЛИКА подяка ГО “Територія успіху”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *