ДІТИ +МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ + ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ = СЬОГОДНІШНІЙ ТА МАЙБУТНІЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ

17 березня 2017 року членами ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» було проведено перший семінар-тренінг з учнями шкіл Маловисківської міської ОТГ в рамках партнерського проекту «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад», що реалізується ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» Івано-Франківської обл. Тематика семінару – тренінгу є досить не звичною для учнівської аудиторії, адже ми говорили про місцеве самоврядування в Україні та реформу місцевих влад (об’єднання територіальних громад + децентралізація).
Учні міського учнівського парламенту мали змогу ознайомитись із поняттями місцеве самоврядування, органи публічної влади, принципами розподілу повноважень та ідеєю реформування місцевого самоврядування в процесі об’єднання територіальних громад на принципах децентралізації влади.
Щоб зробити навчання інтерактивним, учням – учасникам заходу, було запропоновано погратися в комунікативні ігри, переглянути на децентралізацій ну тематику інфографічні відеоролики : «Час робити великі зміни», переглянути презентації та отримати роздаткові тематичні матеріали. Кава, чай, печиво і цукерку надихали учасників семінару – тренінгу на продуктивне навчання. Висловлюємо подяку заступнику директора Маловисківської загальноосвітньої школи №3 Ользі Мельник та керівнику гуртка з Медіаграмотності учнів – координатора діяльності міського учнівського парламенту дітей Вікторії Румянцевій (активним членам нашої ГО) за організацію та участь у заході. Окрему подяку за підтримку проекту висловлюємо Маловисківській міській раді ОТГ та зокрема керівнику дитячо – юнацького центру «Вись» Кузьмичу В.П. за надане приміщення для проведення заходу.
Проект реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» та БФ «Центр громадських ініціатив» Закарпатська обл. за фінансової підтримки Європейської Комісії.
«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *