Вперше на Маловисківщині семінар-тренінг зі створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Чи може Бурага Тетяна Вікторівна, начальник відділу розвитку харчової та переробної промисловості, розвитку підприємництва на селі, ринкової інфраструктури та виставкової діяльності Кіровоградської обласної державної адміністрації, допомогти зацікавленій громаді? Звичайно! І в доволі прохолодний день вівторка (4 липня 2017 року) їй це вдалося..

На черговому етапі проекту «Інструменти економічного розвитку сільських територій для об’єднаної територіальної громади» пані Тетяна провела семінар – тренінг про зміст, створення та діяльність сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Слухачам із Маловисківської ОТГ (м. Мала Виска, с. Паліївка, с. Олександрівка) було надано повну інформацію про «ази кооперативного руху» починаючи від термінології і закінчуючи успішними практиками в Україні. Звичайно, за вісім годин всю інформацію передати неможливо, але в пані Тетяни вийшло.

Учасники тренінгу задавали питання (інколи, навіть, перебиваючи тренера, що свідчить про уважних та не пасивних слухачів) і отримували докладну відповідь. Практична частина включала в себе дискусію учасників та обговорення «підводних каменів» створення кооперативу.

Презентативна інформація тренера включала в себе реальні цифри (мінусові і плюсові статистики) руху кооперації саме в Кіровоградській області. Це стало додатковим плюсом для слухачів, адже «своя сорочка ближча до тіла». Саме на таких прикладах успіхів та невдач формується бажання створити щось своє.
Дякуємо тренеру за цікаві насичені сесії, учасникам – за активність та приємну атмосферу.
Проект «Інструменти економічного розвитку сільських територій для об’єднаної громади» реалізується громадською організацією «Фонд розвитку ініціативи громади» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів та ГО «Територія успіху» м. Кропивницький за фінансової підтримки Європейської Комісії.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».
[democracy id=”5″]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *