Молодь Маловисківщини в гостях у виконавчого комітету

Як і літо не на здає свої позиції, так і ми працюємо на повну потужність. В рамках партнерського проекту «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад», який, починаючи з лютого місяця, реалізується в двох об’єднаних територіальних громадах Старобогородчанській (Івано-Франківської області) та Маловисківській (Кіровоградської області), учасники відвідали міську раду.
Візит був сповненим подій. Учні відвідали засідання та ознайомилися із структурою роботи виконавчого комітету міської ради. Звичайно, що політика школярам здається не дуже цікавою, проте вони з інтересом задавали запитання про діяльність виконкому. В кулуарах ще раз зустрілися з міським головою, ближче познайомилися з членами виконавчого комітету Маловисківської міської ради.
Після сьогоднішнього дня (10 серпня), учасники проекту доповнили свій багаж знань, отриманих в ході проекту, новою та потрібною інформацією.
Дякуємо міському голові Юрію Гульдасу та керуючому справами міської ради Людмилі Лінник за цікаву, змістовну та продуктивну зустріч.
Проект «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад» реалізується ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» Івано-Франківської області у партнерстві з ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» Кіровоградської області в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів та БФ «Центр громадських ініціатив» Закарпатська обл., за фінансової підтримки Європейської Комісії.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *