Об’єднуємо громади – єднаємо Україну

Всі ми з вами часто говорили і говоримо: «влада не та», «обрали не тих», «влада робить не те», «жити погано» і тд… Але ми мало коли задаємось питанням : «А що я зробив для того, щоб влада стала іншою? А що я запропонував тій же владі, щоб покращити життя в своєму місті, у своєму селі, на своїй вулиці, у своєму під’їзді? І взагалі зрозуміти, чи може громадськість впливати на діяльність влади та приймати участь в управлінні своїми територіальними громадами.
ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» м. Бахмут Донецької обл. у партнерстві з ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» Маловисківського району, реалізують проект «Школа соціальної мобілізації» в рамках якого делегація представників виконавчого апарату Соледарської об’єднаної територіальної громади приїхали з обміном досвіду роботи об’єднаних територіальних громад до Маловисківської міської ОТГ. Проживаючи в громаді, ми часом не помічаємо тих позитивних, хай можливо і не таких швидких, змін, які відбуваються навколо нас. Але гостей вразили об’єкти соціальної інфраструктури міста Мала Виска, управлінський досвід роботи працівників апарату Маловисківської міської ради, цікавим виявився для наших колег зі сходу України проектний підхід до розвитку сільської громади, яким поділилась сільський староста с. Паліївка Людмила Шамка. Гості відмітили і активність нашої громадської організації в питаннях співпраці з місцевою владою та залученню додаткових ресурсів у розвиток сільських територій. Але не менш феєричними та захоплюючими виявились відвідини Оникієвського лісгоспу. Заворожуюча природа території лісгоспу, цікаві сучасні технології, які впроваджуються у вирощенні декоративних рослин, а головне професіонали своєї справи, керівництво та працівники лісгоспу, справили незабутнє враження та викликали море позитивних емоцій у працівників місцевого самоврядування Соледарської міської ОТГ. Як показує наша практика, коли члени громади хочуть змін на краще. Коли вони володіють сучасними інструментами співпраці та впливу на владу, тільки тоді народжуються цікаві проекти і мрії перетворюються на реальність.
Виконавча дирекція ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» висловлює щиру подяку міському голові Юрію Гульдасу та працівникам апарату міської ради за підтримку проекту. Директору Оникіївського лісгоспу Сергію Слюсарову та його заступнику Людмилі Поркуян за цікаву та змістовну екскурсію. Представникам готельного та ресторанного бізнесу Надії Авсейцівій та Тетяні Гульдас. Приватному перевізнику Валентину Федоренку. Головному редактору газети «Маловисківські вісті», Володимиру Тільнову, за інформаційний супровід проекту. Всі ми з вами долучились до супер класної справи з ініційованою громадськими активістами східної та центральної України, яким не байдужий стан речей у своїх громадах та в нашій Україні. Ми разом з вами заклали ще одну «цеглинку» у процеси єднання українців сходу та центру, а відповідно, маємо надію, і в наближення миру в нашій державі.
PS: Делегацію Маловисківської міської ОТГ чекають в Соледарській міській ОТГ з візитом у відповідь.
Проект «Школа соціальної мобілізації» реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів та ДО ГВО «Комітет виборців України» у Донецькій та Луганській обл. за фінансової підтримки Європейської Комісії.
«Цей документ здійснено за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *