Відкривай Україну

«Відкривай Україну» – освітній проект для учнів 7-11 класів малих міст України.
Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.
В ігровій формі учасники команди із Маловисківської гімназії працювали над командоутворенням, практикували роботу з ідеями, комунікації, критичне мислення та проектний менеджмент.
24 травня 2017 року у центральному парку міста Мала Виска відбулося урочисте свято відкриття тренувально-вигулюного майданчика «DogSpace». Проект по влаштуванню такого майданчика ініційовано командою учнів Маловисківської гімназії «Shake». На заході були присутні учні – команда, яка працювала над проектом, їх однокласники, друзі, знайомі, вчителі, громадські активісти та усі небайдужі до питань, пов’язаних з захистом тварин. Захід презентував майданчик, де маловищани можуть тренувати своїх улюбленців – собак в безпечних для тварин умовах.
8-12 листопада в дитячому таборі “Двіжок” (м. Київ) відбудеться фінаk проекту, де команда “SHAKE” боротиметься за перше місце та поїздку за кордон. Бажаємо весело провести час та привезти перемогу додому!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *