Перша презентація

Сьогодні, 14.02.2016 року, команда проекту «Інструменти економічного розвитку сільських території для об’єднаної громади» – провели першу презентацію теми, мети та завдань, які потрібно буде вирішити в проектний спосіб, для жителів села Олександрівка, Маловисківської ОТГ Кіровоградської області.
Для членів громади було презентовано етапи виконання завдань проекту. Продемонстровано відео ряд історій успіху розвитку сільськогосподарських кооперативів, баз «зеленого» туризму та навичків хенд-мейд в громадах інших регіонів України.
На початок презентації частина учасників була налаштована скептично, а інші – не виявляли жодної зацікавленості від того, що мало відбуватись. Проте, через хвилин десять апатія повністю щезла, давши місце зацікавленості. Це виражалось у коментарях, доповненнях, питаннях. Під кінець презентації почалося жваве обговорення ідей, вносилися пропозиції щодо створення сільськогосподарських кооперативів (деякі жителі запитували про контакти тих людей, які у відеороликах розповідали про свої досягнення). Обговорення тривало навіть довше ніж сама презентація. Люди з радістю і ентузіазмом дякували за інформації, в повній мірі розуміючи, ступінь проблеми в селі та способи часткового їх вирішення через запровадження запропонованих інструментів економічного розвитку села. Ми отримали море задоволення, надихнулись оптимізмом і впевненістю, що жителям сіл Олександрівка, Новомиколаївка та Тарасівка Маловисківської ОТГ по силі змінити життя в їх громадах на краще. Далі буде….. До зустрічі в селі Паліївка!

Проект «Інструменти економічного розвитку сільських громад для об’єднаної громади» реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів та ГО «Територія успіху» м. Кропивницький за фінансової підтримки Європейської Комісії.
«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Перша презентація: 1 комментарий

  • 16.02.2017 в 16:12
    Permalink

    Уперед!!! Побільше б таких заходів.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *