Презентація проекту “Моя громада – наш спільний дім”

15.09.2015 року у Маловисківському центрі місцевої активності (районна бібліотека ім. Л.Українки) було презентовано проект “Моя громада – наш спільний дім” розроблений ГО “Фонд розвитку ініціативи громади” та Маловисківським ресурсним центром розвитку громад. Проект реалізується в рамках Проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Мета проекту: допомогти громадам, які виявили бажання добровільно об”єднатися, у створенні Центрів місцевої активності громади на базі сільських будинків культури та бібліотек, отриманні знань, формуванні умінь і навичок з питань планування розвитку села, посилення активності громади та реалізації напрацьованих проектних завдань. На презентації були присутні керівники органів місцевого самоврядування, представники ГО, бібліотек, сільських клубів, директора сільських шкіл, місцеві ЗМІ.
Перші враження: Олександр Кашпуровський (сільський голова села Олександрівка): класний проект, нам давно пора знімати грати з наших закладів культури, ми готові сприяти реалізації проекту. Світлана Колеснік, заступник голови ГО с. Лозуватка: класна ідея, громадам наших територій дійсно не вистачає небхідних знань та досвіду ефективного використання ресурсів. У добру путь.  Ми дещо хвилювались, але : лёд тронулся…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *