Продовжуємо роботу в селі Паліївка

17.02.2017 року, проектний «десант» ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» в рамках проекту «Інструменти економічного розвитку сільських території для об’єднаної громади», «висадились» в селі Паліївка Маловисківської ОТГ, що є ще однією громадою, учасником проекту, і провели другу конференцію – презентацію проекту для жителів села Паліївка, Маловисківської ОТГ Кіровоградської області.
Враховуючи досвід попереднього заходу, ми, використовуючи реальні приклади розвитку сіл України, предметно поспілкувалися з учасниками презентації, намагаючись донести всі переваги, ризики та перспективи впровадження інструментів економічного розвитку сільських громад.
Офіс-менеджер проекту Анатолій Теліга, на власних прикладах і досвіді, розповів про переваги колективного об’єднання в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи.
Леонід Жовтило, експерт проекту, продемонстрував розвиток в громадах України «зеленого туризму» та практик перетворення власного хобі в бізнес.
Також для членів громади було презентовано етапи виконання завдань проекту. Продемонстровано відео ряд історій успіху розвитку сільськогосподарських кооперативів, баз «зеленого» туризму та навиків хенд-мейд в громадах інших регіонів України.
За результатами презентації, традиційно, було проведено обговорення, яке довело, що громади потребують нових інструментів розвитку і готові до співпраці.

Проект «Інструменти економічного розвитку сільських громад для об’єднаної громади» реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів та ГО «Територія успіху» м. Кропивницький за фінансової підтримки Європейської Комісії.
«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *