Інструменти економічного розвитку сільських територій для об’єднаної громади

Починаючи з 1 лютого в двох селах Маловисківської ОТГ (с. Олександрівка та с. Паліївка), ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» розпочинає реалізацію мікро-проекту «Інструменти економічного розвитку сільських територій для об’єднаної громади».
Учасники проекту, жителі вказаних сіл, матимуть змогу отримати інформацію про переваги та кращі практики діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Україні, отримають практичні навички організації «зеленого туризму» та розвитку народних ремесел, як інструментів самозайнятості жителів громади. Використовуючи сучасні методики дослідження потреб і можливостей територіальної громади (методики впроваджуються партнерами нашої громадської організації ГО «Реформи разом» м. Львів), спільно з жителями сіл буде проведено дослідження громади та за його результатами визначено шляхи та напрямки діяльності в громаді, щодо використання інструментів розвитку громади.
Діяльність мікро-проекту супроводжуватиметься цілою низкою тренінгів, практичних занять,майстер-класів, виїздів за межі Кіровоградської області для ознайомлення з кращими практиками впровадження інструментів економічного розвитку для сільських громад.
Проект «Інструменти економічного розвитку сільських громад для об’єднаної громади» реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів та ГО «Територія успіху» м. Кропивницький за фінансової підтримки Європейської Комісії.
«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *