Школа Фондів громад від ІСАР «Єднання»

Традиційно супер корисним інструментарієм розвитку громадських організацій в Україні ділиться ГО ІСАР «ЄДНАННЯ». Завдяки їхній підтримці, членами ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» було розроблено систему планування діяльності громадської організації та змінено структуру управління.
І ось новий інструмент від ІСАР «ЄДНАННЯ». З 22 по 24 березня в м. Суми, для громадських організацій, які здійснюють свою діяльність як Фонди громади, було проведено Школу фондів громад.
Оксана Руда, координатор проекту, відкриваючи роботу Школи, своєю впевненістю, вірою і надією створила атмосферу причетності та відповідальності всіх учасників, до процесів розвитку громад, які відбуваються в містах і містечках різних регіонів України. В перший день учасники Школи фондів, ознайомились з досвідом розвитку філантропії в Україні. Олена Данілова, голова правління ФГ «Подільська громада (м. Вінниця), на практичному досвіді роботи фонду, розповіла про організацію системи врядування у фонді, системі цінностей членів фонду, які і формую довіру до фонду як громадян міста, так і його членів.
Гана Носак, менеджер проектів ІСАР «Єднання» в системі тренінгу наочно показала учасникам яким має бути грантмейкінг фонду, щоб робота його була успішною та результативною.
Другий день роботи Школи розпочала суперово феєрична Лариса Польська, голова правління Фонду громади м. Херсон «Захист», яка продемонструвала індикатори, які сприяють успішності діяльності Фонду: зовнішня та внутрішня комунікації, організація роботи Фонду з різними цільовими групами громади, PR у фонді, значення створення профілю громади.
Цікавий та практичний тренінг від Олександра Такула, голови правління Фонду громади «СУМИ» (м. Суми), з питань формування фінансової основи діяльності Фонду, довершив цілісність картини і дав відповіді на питання: що таке Фонд громади, що мають робити члени Фонду, щоб його робота була успішною і сприяла розвитку як активності членів громади так і реалізації їх ініціатив та проектів.
І на завершення чергового етапу Школи фондів цікавий, змістовний, практичний, захоплюючий екскурсійно-практичний похід по локаціях та проектах Фонду громади «СУМИ». Вражає, захоплює, надихає. Дякуємо господарям, команді Фонду «СУМИ», МОЛОДЦІ. Дякуємо команді ІСАР «ЄДНАННЯ» та координатору проекту Оксані Рудій. Професійно, змістовно, практично. Дякуємо всім учасникам Школи фондів ВИ ВСІ КЛАСНІ І УСПІШНІ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *