Стажування «Розвиток місцевих громад»

27-29 квітня у м. Дніпро пройшов стажування «Розвиток місцевих громад» один із членів ГО.
Дні були насичені, цікаві і повні вражень.
27 квітня запам’яталось цікавим тренінгом «Спіральна динаміка: 7 кроків цінностей та мотивацій», на якому учасники познайомилися із динамічною моделлю людського розвитку. Наталія Стаднічук (наш тренер) зуміла зацікавити слухачів, що навіть після важких нічних подорожей гості не відчували втоми. День закінчився прогулянкою по набережній Дніпра та відпочинком у затишному готелі.
Наступного дня учасники тренінгу взяли участь у засіданні Клубу Позитивних Змін і познайомилися з діяльністю організацій – субгрантерів проекту, що працюють з внутрішніми переселенцями. Тема війни важка і не радісна, але завдяки людям, що усіма силами намагаються покращити життя переселенців, засідання Клубу пройшло на позитивних нотах.
29 квітня стало найбільш насиченим днем. Цікаво було познайомитися з досвідом і кращими практиками ОГС, що працюють у пілотній громаді міста Підгородне: застосування підходу, заснованого на правах людини; соціальна анімація; мультиплікація як інструмент комунікації; громадська журналістика тощо. Зустрітися з громадськими активістами і депутатами міської ради, почути історії успіху невеликої громади села Підгородне. Стажування закінчилося веселою колективною розробкою мультфільму.
Стажування проводилося ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *