#ГраСвітГромад

09 лютого 2017 року ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» та ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» в двох об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області (Маловисківська міська ОТГ) та Івано–Франківської області (Старобогородчанська сільська ОТГ) було розпочато реалізацію проекту ««Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад».
І ось сьогодні, 12 липня 2017 року, командою дітей та дорослих Маловисківської міської ОТГ було проведено останній семінар–тренінг на тему «Бюджет участі та інші форми залучення жителів до життя громади». В ході семінару учасники ознайомились із принципами формування та використання коштів міського бюджету через участь громадян у житті громади. Учні шкіл громади мали змогу на практиці, через гру – акселератор активності громади «Світ громад», закріпити отримані теоретичні знання. Учні обрали сценарій гри, побудова спроможної громади в якій живуть щасливі і здорові громадяни. Розвивали бізнес у громаді, формували місцевий бюджет, будували муніципальні об’єкти, допомагали один одному як «фінансами» так і добрими порадами. Класний проект, класна тема, класна гра. Дякуємо «майстру гри» Зої Лебідь (голова правління ГО «Територія успіху»), яка завітала на наш семінар та допомогла побудувати нашу настільну громаду.
Проект реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» та БФ «Центр громадських ініціатив» Закарпатська обл. за фінансової підтримки Європейської Комісії.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».


[democracy id=”10″]

#ГраСвітГромад: 2 комментария

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *