Залучення громадськості до прийняття рішень місцевою владою

25 березня 2017 року в рамках партнерського проекту «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад», що реалізується ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» Івано-Франківської обл. у партнерстві з ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» було організовано другий семінар-практикум з учнями шкіл Маловисківської міської ОТГ. Семінар – практикум став продовженням попереднього тематичного заходу, але ми вже говорили про залучення громадян до процесів управління територіальною громадою, визначали можливості участі учнівської молоді у житті ОТГ, на практиці змоделювали кейс: Як організувати та провести загальні збори громади.
Учні та батьки мали змогу проаналізувати інструментарій участі громадян в управлінні громадою і прийшли до висновку, що для дітей це буде позитивний досвід та такі навчання можуть стати корисними і для жителів громади.
Проект реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» та БФ «Центр громадських ініціатив» Закарпатська обл. за фінансової підтримки Європейської Комісії.
«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *