Тренінг із орг спроможності для ГО

Продовжуємо вдосконалювати нашу громадську організацію. На тренінгу (17 серпня) 11 членів громадської організації, завдяки колективу ІСКМ (м. Кропивницький) розробили загальні управлінські політики та процедури. ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» в своїй діяльності виходить з того, що рівні можливості для усіх працівників є визначним фактором тривалого успіху діяльності. При прийнятті на роботу та просуванні по службі, організації та проведенні заходів, залучення до активної діяльності членів Організації, керівництво та співробітники Організації не зважають на расу, віросповідання, стать, етнічну приналежність, вік, наявність обмежень у фізичних можливостях, політичні уподобання, колір шкіри, стать, матеріальне положення або стан здоров’я (наприклад, СНІД, рак тощо) особи.
На практичній частині колектив ГО випробували систему підбору персоналу та ознайомилися із системою діловодства.
Захід проведено в рамках проекту “Інструменти економічного розвитку сільських територій” Всеукраїнського проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що адмініструється ГО Центр “Жіночі перспективи” м. Львів та ГО “Територія успіху” м. Кропивницький за фінансової підтримки Європейської Комісії.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *