Тренінг “Центр місцевої активності – як осередок розвитку громадської ініціативи”

Тренінг “Центр місцевої активності, як осередок громадської ініціативи” один з важливих етапів проекту “Моя громада – наш спільний дім”, що реалізується в громадах Маловисківського району ГО “Фонд розвитку ініціативи громади” в рамках Проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що адмініструється ГО “Територія успіху” за фінансової підтримки Європейського Союзу. Важливість та унікальність даного заходу для працівників сільських закладів культури Маловисківського району полягає в тому, що це нові, сучасні підходи до отримання знань, формування навичок та оволодіння технологіями розвитку активності членів громади. Це зміна філософії роботи сільського закладу культури. Це напрацювання досвіду роботи в умовах конкурентного середовища, пошук ресурсів та накопичення соціального капіталу громади.
В тренінгу прийняло участь 24 учасника з 12 сільських територій. Як було помічено одним із учасників тренінгу: «По закінченню тренінгу в очах кожного з учасників запалав вогник надії, впевненості і бажання позитивних змін». Працюємо з громадою для громади – така наша філософія.
Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам, друзям, колегам Президенту ГО «Інститут соціокультурного менеджменту» м. Кіровоград Льву Абрамову, асистентам Оксані Набокій та Анастасії Шевченко. Все професійно, толерантно, конструктивно. ВИ СУПЕР. Подяка директору районного будинку дитячої та юнацької творчості Світлані Кравченко за надання прекрасного приміщення та створення сприятливої атмосфери тренінгу. Подяка Олегу Терезі – директору ПТУ №16 та працівникам харчоблоку за чудовий обід.
Процес реалізації проекту триває. МИ ЗМІНЮЄМОСЬ САМІ І ЗМІНЮЄМО ОТОЧУЮЧИХ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *