Ознайомлення з діяльністю міської ради

Після низки семінарів – тренінгів учні шкіл Маловисківської ОТГ, що є учасниками проекту «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад», який, починаючи з лютого місяця, реалізується в двох об’єднаних територіальних громадах Старобогородчанській (Івано-Франківської області) та Маловисківській (Кіровоградської області) отримали практичний досвід діяльності управлінь та відділів Маловисківської міської ради. Знайомство розпочали із сесійної зали де секретар ради Леся Постолюк розповіла про сесійну діяльність міської ради.
У секторі економіки розвитку та інвестицій міської ради Галина Федоренко та Яна Шапошнікова поділились інформацією про проектну та інвестиційну діяльність ради. Начальник загального відділу Тамара Берегуленко пояснила учням принцип діяльності загального відділу міської ради та правила оформлення звернень громадян. На останок учні відвідали засідання постійних комісій ради де мали можливість поспілкувалися з міськими депутатами про їх депутатську діяльність.
Проект «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад» реалізується ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» Івано-Франківської області у партнерстві з ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» Кіровоградської області в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів та БФ «Центр громадських ініціатив» Закарпатська обл., за фінансової підтримки Європейської Комісії.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *