Як перетворити хобі на бізнес

Незважаючи на спеку, жінки Маловисківської ОТГ зібралися на крутий майстер-клас. «Хенд-мейд – перетворимо хобі на бізнес» – із таким заголовком провели практичний тренінг майстрині із Кропивницького. Варвара та Ірина уже декілька років займаються успішним бізнесом, і сьогодні (3 серпня) тренували всіх бажаючих (початківців та професіоналів) у створенні прикрас своїми руками.
Майстер-клас почався із практичної частини. Перед стартом, тренери показали кінцеві продукти, які повинні отриматися – обручі із квітами для волосся. Здавалося, що власними руками зробити таку красу неможливо. Проте, вже через 20 хвилин кропітливої роботи вироби з’явилися на світ. Плести вінок, обплітати обідки стрічкою, працювати із гарячим клеєм – це виявляється дуже легко.
Після перерви перейшли до теоретичної частини – як заробляти гроші на виробах. Варвара розповіла свою історію успіху, доповнюючи її практичними порадами та застерігаючи від невдалих кроків.
На декілька годин учасниці тренінгу відчули себе справжніми майстринями хенд-мейду. І хочеться вірити, що це піднесення перетвориться у власну справу. Дякуємо Варварі та Ірині за насичену роботу та приємну атмосферу.
Захід проведено в рамках проекту “Інструменти економічного розвитку сільських територій” Всеукраїнського проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що адмініструється ГО Центр “Жіночі перспективи” м. Львів та ГО “Територія успіху” м. Кропивницький за фінансової підтримки Європейської Комісії.

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейської Комісії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *